2 lutego 2024

W sobotę sparing z Limanovią

Przygotowania pierwszej drużyny Okocimskiego do rundy rewanżowej nabierają co raz to wiekszego tempa. Po intensywnym tygodniu treningów podopieczni trenera Sebatiana Klimczyka zakończą go grą kontrolną, mierząc się z dobrzee znanym sobie zespołem Limanovii Limanowa. Spotkanie to rozegramne zpstanie w najbliższą sobotę o godz. 14:00 na sztucznym boisku w Limanowej.

Limanovia Limanowa to kolejny czwartoligowy zespół, który będzie sparingpartnerem Okocimskiego Brzesko w obecnym okresie przygotowawczym. Zespół trenera Pawła Zegarka rundę jesienną zakończył na wysokim czwartym miejscu w lidze mając na swoim koncie 34 punkty (10 zwycięstw, 4 remisy, 4 porażki). Obecny okres przygotowawczy drużyna rozpoczęła 15 stycznia, spotykając się na testach wydolnościowych. Od tamtej pory zawodnicy rozegrali trzy mecze sparingowe mierząc się z takimi zespołami jak: Cracovia Kraków – CLJ U19 (porażka 0:1), Sandecja Nowy Sącz – CLJ U19 (remis 2:2) oraz WKS Tempo Białka (wygrana 4:3).

Dla zespołu z Brzeska sobotnia potyczka będzie trzecim meczem kontrolnym w obecnym okresie przygotowawczym. Do tej pory zawodnicy trenera Sebastiana Klimczyka mierzyli się z Wolanią Wola Rzędzińska (porażka 3:4) oraz Igloopolem Dębica (porażka 0:4).

Komentarze