30 kwietnia 2021

Tomasz Rogóż nie jest trenerem drużyny seniorów!

Na dwa dni przed ligowym spotkaniem z Watrą Białka Tatrzańska w zespole CANPACK Okocimski Brzesko dochodzi do bardzo ważnej zmiany. Po rozmowie z trenerem Zarząd Klubu postanowił o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron. Obie strony uznały, że potrzeba dla dobra drużyny jest zmiana na stanowisku trenera.

Następcę nowego szkoleniowca powinniśmy poznać w najbliższych godzinach. Jednocześnie informujemy, że szkoleniowiec nie rozstaje się z klubem i w dalszym ciągu będzie pełnił rolę trenera w naszej Akademii trenując zespół młodzików z rocznika 2008.

Tomasz Rogóż został trener drużyny seniorów w sezonie 2019/2020 zastępując wówczas trenera Rafała Polichta. W tym czasie szkoleniowiec nie bał się zaufać wychowankom Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko, na których konsekwentnie stawiał w meczach ligowych. Oprócz spotkań ligowych Tomasz Rogóż powoływał młodych zawodników również na treningi z pierwszą drużyną. Dzięki niemu szansę gry w „jedynce” dostali m.in Bartłomiej Mochel, Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś, Oliwier Okas, Paweł Borowiec, Dominik Grochot, Jakub Cisoń oraz Jan Larysz.

Trenerowi dziękujemy za pracę jaką wykonał w drużynie seniorów oraz życzymy samych sportowych sukcesów prowadząc drużyny młodzieży w Naszej Akademii.

Komentarze