30 kwietnia 2021

Sebastian Klimczyk: „Na pewno się podniesiemy..”

Sebastian Klimczyk (zawodnik CANPACK Okocimski): „Uważam, że zagraliśmy konsekwentnie od samego początku aż do 91 minuty. Niestety Pani sędzia doliczyła trochę więcej i gdzieś zabrakło nam konsekwencji  w samej końcówce.

Z przebiegu całego meczu wydaje mi się, że na pewno nie byliśmy drużyną gorszą. Moim zdaniem byliśmy zespołem lepszym pod względem organizacji gry i pod kątem stworzonych sytuacji bo w przeciągu całego spotkania mieliśmy ok 3 – 4 stuprocentowe sytuacje, gdzie nasi zawodnicy wychodzili praktycznie sam na sam z bramkarzem gości.

Niestety brak koncentracji w ostatniej akcji spotkania gdzie piłka wpada do bramki. Jest na pewno szkoda tego meczu ale na pewno podniesiemy się bo uważam, że ten mecz był prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami. Pokazaliśmy, że mimo to że drużyna przeciwna ma 29 punktów więcej to jesteśmy rywalizować z każdym w tej lidze.

Boli to że za ładną grę nie ma punktów natomiast w porównaniu do pierwszego meczu na pewno cieszy poprawa organizacji gry. I tak jak mówię uważam, że to będzie gdzieś trampolina do kolejnych meczów i mam nadzieje zdobyczy punktowych.”

Komentarze