2 lipca 2012

Zaniewski i Bella "Piwoszami"

Nowymi piłkarzami Okocimskiego KS Brzesko zostali Łukasz Zaniewski oraz Przemysław Bella. Obydwaj zawodnicy najbliższy rok spędzą w Brzesku i postarają się pomóc beniaminkowi I ligi w walce o jak najlepsze wyniki na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy.

20-letni Łukasz Zaniewski został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok. Poprzedni sezon spędził w Olimpii Elbląg oraz Dolcanie Ząbki. Wychowanek Korony Ostrołęka w sumie zdobył wtedy cztery bramki. Występuje na pozycji napastnika. Jak sam podkreśla, postara się pomóc kolegom z drużyny w osiąganiu jak najlepszych wyników. – Myślę, że to moje pierwszoligowe doświadczenie może przydać się tutaj w Brzesku. Mimo mojego młodego wieku, zagrałem już w kilku klubach i mam nadzieję, że z Okocimskim będziemy notować same dobre rezultaty – powiedział Łukasz Zaniewski.

Drugim ściągniętym do Brzeska piłkarzem jest Przemysław Bella. 23-latek związał się z „Piwoszami” rocznym kontraktem. Do tej pory był podstawowym zawodnikiem drugoligowego Ruchu Zdzieszowice. W 33. występach zaliczył jedno trafienie (w meczu Pucharu Polski z Kolejarzem Stróże przyp.red.). Jego nominalnymi pozycjami na boisku jest lewa albo prawa strona obrony. – Głównie występuję na prawej obronie. Uważam,że zespół Okocimskiego jest bardzo dobry i widać, że zasłużenie awansował do pierwszej ligi. Jestem pełen wiary w to, że będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki i nie będziemy drżeć przed żadnym rywalem – stwierdził Przemysław Bella.

Komentarze