2 lipca 2012

Piłkarze wyjechali na obóz

Dzisiaj zawodnicy Okocimskiego KS Brzesko wraz ze sztabem szkoleniowym udali się na obóz przygotowawczy, który odbędzie się w dniach 2-7 lipca w Pustyni. Do autokaru wsiadło 20-stu zawodników, w tym dwójka nowych „Piwoszy”: Łukasz Zaniewski oraz Przemysław Bella. Brzeszczan czekają ciężkie treningi, które będą punktem kulminacyjnym w przygotowaniach do inauguracji w pierwszej lidze.

Razem z OKS-em trenuje także Valentin Jeriomenko. 23-latek jest młodzieżowym reprezentantem Litwy, a poprzedni sezon spędził w Skrze Częstochowa. Wcześniej występował m.in. w LKKA Kowno, Łokomotiwie Mińsk oraz Atlantasie Kłajpeda. Gra na pozycji defensywnego pomocnika.

Kadra Okocimskiego na obóz w Pustyni: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Radosław Jacek, Mateusz Urbański, Rafał Cegliński, Konrad Wieczorek, Mateusz Pawłowicz, Mateusz Wawryka, Przemysław Bella, Tomasz Baliga, Iwan Litwiniuk, Wojciech Wojcieszyński, Sebastian Głaz, Piotr Darmochwał, Paweł Pyciak, Michał Oświęcimka, Paweł Smółka, Tomasz Ogar, Robert Trznadel, Łukasz Zaniewski

Komentarze