29 listopada 2023

Szlachetna Paczka i Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko

Szlachetna Paczka jest jednym z największych Programów Społecznych w Polsce. Łączy ze sobą tych, którzy chcą pomagać z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Już po raz kolejny jako Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko wspólnie z Akademią Wisły CANPACK dołączyliśmy do pomocy potrzebującym poprzez Szlachetną Paczkę. Pomagając Rodzinom w potrzebie, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często ich i nasz świat.

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie sprawić, aby codzienność potrzebującej Rodziny stała się łatwiejsza. Jak pisał Robert Baden–Powell „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie.” Na plakatach zawarty jest opis rodziny Pana Andrzeja, któremu będziemy chcieli pomóc w tym roku oraz wykaz potrzeb, które pozwolą Jego Rodzinie godnie przetrwać najbliższy czas, a przede wszystkim sprawić, że nadchodzący okres Świąt Bożego Narodzenia wywoła uśmiech na Ich twarzach.

Dziękując za dotychczasowe wspieranie naszych akcji, zachęcam Państwa, aby również w tym roku, w przedświątecznym czasie, wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku osób, które najbardziej tego potrzebują.

Dzięki Państwa pomocy możliwe będzie stworzenie paczki, która w Weekend Cudów 16-17 grudnia, za pośrednictwem opiekuna-wolontariusza, dotrze do Rodziny Pana Andrzeja – mówi Elżbieta Rysak Wiceprezes ds. organizacyjnych.

Komentarze