21 kwietnia 2023

Rezerwy jadą po punkty do Grabna

Drugi zespół Okocimskiego Brzesko w najbliższą sobotę 22 kwietnia w ramach 19. kolejki brzeskiej A-klasy zmierzy się z zespołem Spółdzielcy Grabno. Spotkanie wyznaczono o godzinie 11:00 na boisku w Grabnie.

Zespół z Grabna po 18. kolejkach ma na swoim koncie 37 punktów co pozwala mu na zajęcie wysokiego 3 miejsca w ligowej tabeli. Do tej pory zawodnicy trenera Daniela Popieli odnieśli 12 zwycięstw oraz jeden remis. Na swoim koncie zespół ma również 5 porażek w tym tylko 2 na swoim terenie.

W ostatniej kolejce Spółdzielca uległa wiceliderowi z Uszwi wynikiem 0:1. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył w 73 minucie Piotr Pabian.

W rundzie jesiennej w meczu obu zespołów górą byli „Piwosze”, którzy przed własną publicznością wygrali wynikiem 5:2. Bramki wówczas zdobyli: Radosław Curyło, Dawid Kurek, Hubert Smulski oraz dwukrotnie Maciej Węgrzyn. Z kolei autorami bramek dla przyjezdnych zostali: Filip Baran oraz Kamil Kużdżał.

Przypomnijmy, że w ostatniej kolejce podopieczni trenera Sebastiana Klimczyka pewnie pokonali zespół Iva Iwkowa wygrywając 4:0. Na listę strzelców wpisali się Sebastian Pasek, Olivier Okas orz dwukrotnie Dawid Kurek.

Komentarze