14 marca 2022

Mateusz Pawłowicz o sobotnim sparingu

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„W końcu udało się nam wygrać spotkanie sparingowe i przy tym nie stracić bramki. Dla mnie najważniejsze jest to, że nasza praca w końcu przynosi efekty i na pewno było tym spotkaniu dużo plusów. Spokojnie pracujemy i przygotowujemy się do ligi. Zawsze też powtarzałem i wierze w to że praca się obroni.

W pierwszej połowie nie było zbyt dużo sytuacji podbramkowych, za to w drugiej udało się stworzyć kilka bardzo klarownych sytuacji. Udało się wykorzystać dwie z nich i z tego na pewno powinniśmy się cieszyć. Mamy teraz tydzień pracy przed pierwszym spotkaniem z Kolejarzem Stróże i musimy się do niego jak najlepiej przygotować.

Mieliśmy ciężki okres przygotowawczy. Zdarzyło się nam kilka gorszych wyników ale to nie znaczy, że nie chcemy w meczach sparingowych wygrywać. Cel jaki sobie zakładałem na okres przygotowawczy praktycznie został zrealizowany. Mamy jeszcze kilka dni na dopracowanie kilka aspektów i uważam, że będziemy w 100% przygotowani na mecz z Kolejarzem.

W dzisiejszym meczu wystąpił przybliżony skład do tego, którym wyjdziemy na pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Natomiast jest tu sprawa otwarta dla każdego zawodnika. Mamy jeszcze trzy treningi i ja będę podejmował decyzję które są najlepsze dla tej drużyny. Będą to również decyzję, które mają nam dać zwycięstwa w lidze i nie będę tu patrzył na metrykę zawodników. Będą grali Ci którzy są w najlepszej dyspozycji w danym momencie.”

Komentarze