17 marca 2022

Jarosław Ulas zawodnikiem Okocimskiego!

Okres zimowy to nie tylko czas na odpowiednie przygotowanie do rundy rewanżowej, ale również możliwość pozyskania przez kluby wartościowych zawodników, którzy wzmocnią zespół w walce o jak najwyższe cele. Właśnie takim wzmocnieniem jest bez wątpienia Jarosław Ulas, który jako wychowanek brzeskiego Klubu wraca „do domu” po 14 latach rozłąki.

Popularnego „Uliego” nie trzeba zbytnio przedstawiać brzeskim kibicom. Jako wychowanek Okocimskiego zdołał zadebiutować w drużynie seniorów w wieku 16 lat, występując w meczu ligowym z Polanem Żabno w roku 2003. Szansę na grę otrzymał wówczas od trenera Andrzeja Iwana, który prowadził zespół na szczeblu czwartoligowym.

W swoim piłkarskim CV zawodnik miał również takie kluby jak Orzeł Dębno, Olimpia Wojnicz, LKS Gnojnik oraz BKS Bochnia. Przez całą swoją piłkarską przygodę zawodnik bardzo się rozwinął zdobywając cenne doświadczenie, stając się przy tym pełnowartościowym i zarazem podstawowym zawodnikiem w każdym klubie, w którym występował.

Warto zaznaczyć, że Jarosław Ulas posiada również licencję trenerską UEFA A, którą zdobył pod koniec 2021 roku. Swoje pierwsze trenerskie szlify zdobywał w Gnojniku zostając grającym trenerem miejscowego LKS’u. Zawodnikowi zaufał również Zarząd BKS’u Bochnia, który po zwolnieniu szkoleniowca Janusza Piątka powierzył mu prowadzenie zespołu czwartoligowego, w którym występował jako zawodnik.

Swoje piłkarskie doświadczenie jako trener przekazywał również zawodnikom naszej Akademii Piłkarskiej, w której prowadził chłopców z rocznika 2012.

Jarosław Ulas w drużynie seniorów Okocimskiego rozegrał 29 spotkań, w których strzelił jedną bramkę (wygrane spotkanie w III lidze z Naprzodem Jędrzejów 4:1). Ostatnim sezonem, w którym prezentował barwy Okocimskiego to sezon 2007/2008. W zespole „Piwoszy” Jarosław Ulas będzie występował z numerem 15.

Jarkowi życzymy dużo zdrowia oraz jak najwięcej strzelonych bramek w barwach Okocimskiego Brzesko.

Witamy w domu!

Komentarze