22 listopada 2021

Futsal: Awans Okocimskiego do II fazy w kategorii U15

W miniony weekend zespół trenera Mateusza Wawryki wziął udział w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U15, które rozegrane zostały na hali sportowej przy ul. Windakiewicza 23 w Bochni. Oprócz zespół z Brzesko do rywalizacji przystąpiły BSF Bochnia, ZKS Unia Tarnów oraz Targowianka Targowisko. Po trzech spotkaniach zespół AP CANAPCK Okocimski zajął pierwsze miejsce w swojej grupie notując dwa zwycięstwa oraz jeden remis, a bilans bramkowy wyniósł 24:4.

Dzięki zwycięstwu AP CANPACK Okocimski Brzesko awansował do kolejnej fazy el. MMP w Futsalu, które rozegrane zostaną 11-12 grudnia 2021 r. W fazie tej kluby zostaną podzielone na 10 grupy, z których zostanie wyłonione po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup, które uzyskają awans do trzeciej fazy eliminacji. Rywalami AP CANPACK Okocimski w II fazie będą: Pogoń Sokół Lubaczów, SMS JKS Jarosław oraz ZKS Unia Tarnów.

Wyniki sobotnich spotkań:
ZKS Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:10
Targowianka Targowisko – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:13
BSF Bochnia – – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1

Tabela:
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 7 pkt
2. ZKS Unia Tarnów 6 pkt
3. BSf Bochnia 4 pkt
4. Targowianka Targowisko 0 pkt

Kadra: Jakub Okas, Franciszek Paździoch, Brunon Turlej, Nikodem Maciejasz, Błażej Zaleński, Arkadiusz Zuzia, Nikodem Mgłosiek, Patryk Rabiasz, Kacper Sowa, Kacper Gut, Adrian Piekarz.

Źródło: własne/ futsalmmp.pl

Komentarze