21 listopada 2021

Mateusz Pawłowicz o meczu z Jarmuta Szczawnica

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Cel założony przed tym meczem, czyli zdobycie trzech punktów został zrealizowany w 100 procentach. Kończymy obecną rundę zwycięstwem i z tego się cieszymy. Patrzymy teraz na przeciwników, którzy grali w tej kolejce i liczę na to, że nasza pozycja wyjściowa przed rundą wiosenną będzie bardzo dobra. Uważam, że takie zwycięstwa jak dziś jeszcze bardziej cementują zespół, pomaga mentalnie i na pewno z tego powodu należy się cieszyć.

Znaliśmy zespół gości, graliśmy z nimi pierwszy mecz w sezonie i nie uważam, że drużyna zmieniła swój sposób grania. Nie chce jednak tu oceniać ekipy przeciwnej i skupiam się na swojej drużynie i na zdobywaniu przez nią punktów.

Pod koniec rundy nasza kadra trochę się poprawiała, jednak bardzo szkoda Konrada Kuliszewskiego, którego mieliśmy tylko kilka meczów. Bardzo się cieszę, że wrócił w kluczowym momencie i miał udział w min. sześciu bramkach. Oczywiście czekamy na pozostałych kontuzjowanych w tym Roberta Ślęczkę, Mateusza Stolarza oraz Arka Goryczkę. Wierzę, że jak te osoby wrócą do pełnej sprawności to jakość zespołu zdecydowanie się podniesie.

Uważam, że 30 punktów może być satysfakcjonujące po zakończeniu rundy. Jednak mam spory niedosyt po trzech spotkaniach z takimi drużynami jak Kolejarz Stróże, BKS Bochnia oraz Metalu Tarnów. Uważam, że w tych spotkaniach powinniśmy więcej zdobyć punktów i wówczas nasze miejsce w tabeli byłoby na pewno lepsze. Mimo to uważam, że 30 punktów to jest solidna baza do spokojnej pracy w zimie i przygotowania sie do rundy wiosennej i do walki o nową czwartą ligę.

W najbliższym tygodniu zawodnicy będą mieli badania wydolnościowe dla porównania badań, które robiliśmy przed przygotowaniami do rundy jesiennej. Trenujemy do 15 grudnia w formie roztrenowania, a do pracy wracamy po nowym roku.”

Komentarze