30 kwietnia 2021

Tomasz Rogóż: „Niewykorzystane sytuację się mszczą”

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dziś wygrana była naprawdę blisko. Przede wszystkim gratuluje chłopakom postawy, bo naprawdę byli bardzo zaangażowani. Chcieli się zrehabilitować za ten pierwszy mecz na inaugurację w Woli Rzędzińskiej i myślę, że to było widać przez całe 90 minut, że była walka o każdy centymetr boiska. Uważam, że przeciwstawiliśmy się Wierchom bardzo pozytywnie, jednak zabrakło dziś wykorzystania swoich sytuacji bo mogliśmy rozstrzygnąć mecz już wcześniej na swoja korzyść. Niestety nie udało się wykorzystać 100 procentowych sytuacji i jak mówi stare przysłowie „niewykorzystana sytuacje się mszczą”  tak my straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry tak jak to miała miejsce w ubiegłem rundzie.

Myślę, że w jakimś stopniu miało wpływ to że przez blisko 20 minut graliśmy w dziesięciu po drugiej żółtej kartce jaką zobaczył Michał Zydroń. Potrzebujemy punktów i dziś chcieliśmy je zdobyć za wszelką ceną. Jeśli chcemy je zdobyć to musimy strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika, a my jej dziś w ogóle nie strzeliliśmy. Jest to drugie spotkanie gdzie nie udaje się nam trafić do siatki rywala.

Jeśli przegrywamy to przegrywa cała drużyna. Nie chce tu indywidualnie oceniać bo każdy dziś wyszedł na boisku i dał z siebie 100%. Każdy z chłopaków walczy by IV liga w Brzesku została i dlatego nie chce tu nikogo obwiniać bo wszyscy walczymy lub przegrywamy.”

Komentarze