14 marca 2021

Tomasz Rogóż o sparingu z Hartem Tęgoborze

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dziś trochę szwankowała nam skuteczność bo uważam, że wynik z pierwszej połowy powinien być zdecydowanie wyższy. Mimo to myślę, że całe spotkanie rozegraliśmy na plus. Zespół dłużej utrzymywał się przy piłce oraz częściej gościł na połowie rywala, jednak nie przeniosło się to na więcej goli.

Mamy już kadrę na rundę rewanżową, jednak w dalszym ciągu szukam najlepszej, najmocniejszej jedenastki na pierwszy mecz z Wolanią. W dalszym ciągu na poszczególnych pozycjach jest rywalizacja i z tego na pewno się bardzo cieszę. Pierwszą połowę zagraliśmy w takim składzie co nie oznacza, że mecz z Wolanią zagramy tak samo.

Co do okresu przygotowawczego to mocno przepracowaliśmy w ciągu tych paru miesięcy. W tym czasie rozegraliśmy kilka sparingów za równo z drużynami z okregówki jak i z zespołami z IV ligi.  Jak można też zauważyć zaszło bardzo dużo zmian kadrowych. Potrzebowaliśmy czasu na zgranie tych zawodników bo praktycznie zbudowaliśmy nową drużynę, która będzie walczyć w rundzie rewanżowej. Mam nadzieję, że efekty tego będą już od pierwszego meczu.”

 

Komentarze