14 marca 2021

Michał Waśko odchodzi z CANPACK Okocimski

Kolejnym zawodnikiem, który rozstaje się z CANPACK Okocimski Brzesko jest Michał Waśko. Zawodnik po dwóch latach gry w „biało-zielonych” barwach przenosi się do Arkadii Olszyny, z której trafił do zespołu z Brzeska.

Michał jako zawodnik „Piwoszy” rozegrał 34 spotkań ligowych, w których zdobył siedem bramek.

„Czas spędzony w klubie będę wspominać bardzo dobrze. Poznałem świetnych ludzi, miałem okazję nauczyć się nowych rzeczy oraz zdobyć doświadczenie. Atmosfera na boisku czy w szatni była świetna, dlatego wiem, że będę chętnie wracał do wspomnień związanych z klubem. 

Najlepiej wspominam obecny sezon, uważam, że właśnie w nim dałem drużynie najwięcej. Wcześniej nie miałem okazji rozegrać pełnego sezonu, a później nadeszła pandemia, która wstrzymała ligowe rozgrywki.

Podjąłem decyzję o opuszczeniu klubu ze względu na sprawy osobiste. Swoją przygodę kontynuować będę w klubie, w którym zaczynałem oraz zostałem „zauważony” przez Okocimski, czyli w Arkadii Olszyny.

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że zespół utrzyma się w 4 lidze. Taki klub jak Okocimski zasługuje na grę przynajmniej na szczeblu czwartoligowym. Uważam, że przy odrobinie szczęścia, sytuacja w tabeli byłaby całkiem inna ale niestety – taka jest piłka. Do końca sezonu zostało jeszcze sporo meczy, więc jestem pewien że drużyna da rade.” – podsumowuje Michał Waśko.

Komentarze