8 marca 2021

Sebastian Klimczyk nowym zawodnikiem CANPACK Okocimski

Miło nam przedstawić kolejnego zawodnika, który w rundzie wiosennej zasili szeregi CANPACK Okocimski Brzesko. Nowym nabytkiem „Piwoszy” został Sebastian Klimczyk, który ostatnio reprezentował barwy Sokoła Chorągwice.

Sebastian Klimczyk urodził się 9 maja 1995 roku w Krakowie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Górniku Wieliczka, którego jest wychowankiem. Następnie jako junior reprezentował barwy Cracovii Kraków, z którą zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów w kategorii U19. Oprócz gry w juniorach Sebastian zbierał doświadczenie w drugiej drużynie „Pasów”. W swoim CV ma występy w III-ligowym Beskidzie Andrychów, LKS Śledziejowice oraz ponownie w Górniku Wieliczka, z którym wywalczył awans do IV ligi.

Przez 3 lata grał Dziecanovii Dziekanowice, z którą zanotował awans z A-klasy do ligi okręgowej. Ponadto zawodnik pełnił rolę kapitana drużyny. Ostatni rok spędził w Sokole Chorągwica, gdzie oprócz gry pełnił funkcję trenera oraz kapitana. Z zespołem wywalczył również awans z B-klasy do A-klasy. Mimo, że zawodnik związał się z CANPACK Okocimski Brzesko to nadal będzie pełnił rolę trenera Sokoła Chorągwice oraz będzie prowadził grupy młodzieżowe w AP Wieliczka.

Sebastian Klimczyk jako trener posiada licencje UEFA B, a w zespole trenera Tomasza Rogóża będzie występował jako prawy obrońca.

Sebastiana witamy w nowym zespole i życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów w barwach CANPACK Okocimski.

 

 

Komentarze