8 marca 2021

Akademia: Sparingowe spotkania z Cracovią Kraków

W sobotę 6 marca drużyny Orlików z rocznika 2010 i 2011 pojechały do Krakowa na sparingowe mecze z Cracovią Kraków. Mecze odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Krakowie przy ulicy Wielickiej.

Michał Kulig (Trener rocznika 2010): Bardzo się cieszę, że mogliśmy zagrać sparing z Cracovią. Dwie godziny gry z dobrym przeciwnikiem na fajnym obiekcie to kolejne doświadczenie dla chłopaków. Jestem bardzo zadowolony z gry całej drużyny w sobotnim meczu. Chłopcy cały czas rozwijają umiejętności indywidualne i coraz lepiej funkcjonujemy jako drużyna. Kilka bramek strzeliliśmy po dobrze rozegranych akcjach, przyjemnie było patrzeć na grę moich zawodników. Na koniec trzeba wspomnieć o frekwencji. Niska temperatura nikogo nie wystraszyła i w grze uczestniczyło 17 chłopaków.

Okocimski KS: Kamil Kościółek, Kacper Świerczek, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Bartek Francuz, Aleksander Małysa, Wiktor Szostak, Franciszek Szpil, Filip Mucha, Filip Jacek, Wiktor Łazarz, Bartek Pabian, Mikołaj Klecki, Wiktor Pilch, Kuba Rydz, Antoni Kluska, Piotr Gryga.
Komentarze