18 sierpnia 2018

Pierwsza drużyna z nowymi koszulkami

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu zawodnicy pierwszego zespołu CANPACK Okocimski Brzesko zostali wyposażeni w nowe koszulki treningowe, które będą mieć do dyspozycji zarówno na treningach jak i na rozgrzewkach przedmeczowych. Fundatorem koszulek jest Firma HARDWOOD z Bochni, która jednocześnie jest sponsorem naszego klubu.

Mająca siedzibę w Bochni przy ul. Wodociągowej 6A firma HARDWOOD zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości materiałów służących do budowy tarasów drewnianych, elewacji drewnianych, podłóg drewnianych a także małej architektury ogrodowej. W swojej ofercie ma między innymi deski tarasowe Bangkirai, Massaranduba, Modrzew Syberyjski, Tatajuba, Ipe czy też do budowy elewacji drewnianych takie jak Cedr Czerwony, Meranti, Modrzew Syberyjski, Świerk Skandynawski oraz podłogi dębowe, bambusowe i z gatunków egzotycznych.

Posiada w stałej sprzedaży wszelkie niezbędne materiały i akcesoria takie jak legary z drewna egzotycznego, kantówki z drewna egzotycznego, wkręty, środki do pielęgnacji drewna itd.

Posiadając wykwalifikowane ekipy montażowe firma Hardwood jest w stanie zapewnić kompleksową realizację każdej inwestycji dotyczącej tarasu, elewacji czy podłogi drewnianej.

Dane kontaktowe:
HARDWOOD
Bochnia ul. Wodociągowa 6A
godziny otwarcia:
pn-pt 9-17
tel. 602687375
email: biuro@hardwood.pl

Komentarze