23 kwietnia 2018

Zwycięstwo młodzików nad Westovią

Drugi zespół młodzików występujący w 2 lidze tarnowskiej odniósł swoje kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. Tym razem podopieczni trenera Marka Małysy pewnie pokonali zespół UKS Westovię 3:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Mateusz Dziadowiec, Krystian Król oraz Brunon Turlej, który ustalił wynik meczu w doliczonym czasie gry. 

„Piwosze” po 4. kolejkach zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli mając na swoim koncie 6 punktów.

Młodziki (I liga tarnowska)

AP CANPACK Okocimski Brzesko – UKS Westovia 3:0

Bramki: Mateusz Dziadowiec 40, Krystian Król 44, Brunon Turlej 60.

Okocimski KS: Kacper Sowa, Szymon Kozieł, Kamil Marecik, Jakub Lipka, Mateusz Dziadowiec, Kacper Majda, Dawid Poliszak, Artur Borowiec, Miłosz Chomiak oraz Krystian Król, Kacper Pabijan, Mateusz Mendelowski, Brunon Turlej, Kacper Janusz, Jakub Gicala, Kamil Płoński.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Był to bardzo udany mecz w naszym wykonaniu. Chłopcy próbują dużo grać piłką oraz rozgrywać akcję przez boczne strefy boiska. Staramy się cały czas aby ta gra była w dobrym tempię, aby zawodnicy dużo się prouszali po boisku.

W pierwszej połowie  nie udało się nam strzelić bramki, natomiast w drugiej zasłużenie zdobyliśmy trzy gole i spotkanie toczyło się pod nasze dyktando.

Zawdnicy szczególe Ci młodsi robią duże postępy. Starają się nie tylko podczas meczu ale równiez na treningach. Myślę, że po mału będą nabierali dużo większe doświadczenie i od czerwca w lidze małopolskiej będą mogli rywalizować z swoimi rówieśnikami.”.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego spotkania, która znajduje się pod tym linkiem. Jej autorem jest Janusz Lipka.

Komentarze