24 kwietnia 2018

Finał okręgowego Pucharu Polski

Czas na finał okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się zespoły CANPACK Okocimski oraz Jadowniczanka Jadowniki. Spotkanie to rozegrane zostanie w środę 25 kwietnia na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku o godzinie 17:30. 

Jadowniczanka Jadowniki to ligowy rywal zespołu CANPACK Okocimski, który obecnie znajduje się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. W sowim ostatnim meczu podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka pewnie pokonali ekipę Pagenu Gnojnik 5:2.  

Bardzo dobrze zespół radzi sobie również w rozgrywkach Pucharu Polski. Swoją przygodę w tych rozgrywkach Jadowniczanka rozpoczęła od II rundy, w której podejmowała drużynę Tymona Tymowa. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:2 i dopiero po rzutach karnych spadkowicz z IV ligi uzyskał awans do następnej rundy.

Kolejny etap to już pewne zwycięstwo Jadowniczanki, która tym razem pokonała drużynę Victorii Porąbka Uszewska 5:2. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie w IV rundzie, w której zespół pokonał Olimpię Kąty.

W rundzie półfinałowej nie zobaczyliśmy już zespołu z Jadownik, gdyż otrzymał wolny los i bezpośrednio awansowała do okręgowego finału Pucharu Polski.

Spotkania Jadowniczanki Jadowniki w Pucharze Polski:

Tymon Tymowa – Jadowniczanka Jadowniki 2:2 k. 0:3
Victoria Porąbka Uszewska – Jadowniczanka Jadowniki 2:5
Olimpia Kąty – Jadowniczanka Jadowniki 2:5

„Piwosze” zmagania w Pucharze Polski rozpoczęli od III rundy pokonując wówczas zespół Korony Niedzieliska 4:2. Później CANPACK Okocimski otrzymał wolny los by w półfinale zmierzyć się z Arkadią Olszyny, którą ostatecznie pokonał 2:1.

Spotkania  CANPACK Okocimski Brzesko w Pucharze Polski:

Korona Niedzieliska  – CANPACK Okocimski Brzesko 2:4
Arkadia Olszyny – CANPACK Okocimski Brzesko 1:2

Komentarze