7 października 2017

Akademia: Wysoka wygrana trampkarzy starszych

Nie zwalniają tempa trampkarze starsi, który tym razem nie dali szans rówieśnikom z Radłowa zwyciężając aż 8:0. Trzy bramki w tym meczu zdobył najskuteczniejszy strzelec zespołu Mateusz Cięciwa. Dwa gole dołożył Kacper Ciuruś, a po jednym trafieniu zaliczyli: Damian Boroń, Adrian Smaluch oraz Kacper Klimek.

Trampkarze starsi odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Fot. Dawid Zachara.
Trampkarze starsi odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Fot. Dawid Zachara.

Zawodnicy Akademii po 9. kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli mając na swoim koncie 27 punktów. Podopieczni Radosława Jacka są również jedynym zespołem w lidze, który nie zaznał goryczy porażki, a bilans bramkowy zespołu to 57:7 co również jest jednym z najlepszych wyników w całej lidze.

Trampkarze starsi (I Liga tarnowska)
Radłovia Radłów – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 0:8
Bramki: Mateusz Cięciwa x3, Kacper Ciuruś x2, Damian Boroń, Adrian Smaluch, Kacper Klimek.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Wiktor Gnyla, Hubert Smulski, Radosław Curyło, Michał Wójcik – Damian Boroń, Adrian Smaluch, Kacper Ciuruś, Hubert Sowa, Kacper Klimek, Mateusz Cięciwa oraz Franciszek Garbień, Jakub Serwatka, Bartosz Guzek.

Radosław Jacek (trener Okocimskiego): -Dzisiejszy mecz pomimo wysokiego wyniku nie należał do łatwych. Chłopcy potwierdzili dzisiaj, że forma którą sobie wypracowali została podtrzymana i ich gra mogła się podobać. Zawodnicy wiedzą, że najcięższy etap dopiero przed nami i każdy mecz jest przygotowaniem do czekających nas spotkań.

Komentarze