4 października 2017

Akademia: Juniorzy starsi deklasują Łukovię

Juniorzy starsi w ramach 10. kolejki I ligi tarnowskiej podejmowali na własnym terenie zespół Łukovii Łukowa. Zawodnicy AP CANPACK Okocimskiego KS Brzesko nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem rywala zwyciężając aż 10:0. Najlepszą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Mateusz Poradowski, który zaliczył cztery trafienia. Po dwa gole dołożyli Dawid Lizak i Radosław Pietrzyk, natomiast Kacper Kmiecik oraz Jakub Seidler zdobyli po jednym golu.

Podopieczni Tomasza Rogóża dzięki zwycięstwu utrzymali wysoką trzecią pozycje w ligowej tabeli mając na swoim koncie 21 punktów.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – Łukovia Łukowa 10:0
Bramki: Mateusz Poradowski 7, 36, 56, 73, Dawid Lizak 33, 38, Radosław Pietrzyk 65, 78, Kacper Kmiecik 68, Jakub Seidler.

Okocimski KS: Tomasz Jagiełka (46’ Nikodem Śnieg) – Mateusz Poradowski, Mateusz Czyż, Wojciech Fidelus, Jakub Mendel, Filip Ząbkowski (46’ Bartosz Kotra), Jakub Seidler, Mateusz Brzyk, Wiktor Zelek, Arkadiusz Goryczka (55’ Kacper Kmiecik), Dawid Lizak (55’ Radosław Pietrzyk).

Tomasz Rogóż (trener Okocimskiego): -Trzeba przyznać, że to był to mecz do jednej bramki, a jedyną niewiadomą było ile chłopcy zdołają strzelić goli. Wynik bardzo wysoki mówi praktycznie wszystko, ale to nie oznacza, że nie mamy nad czym pracować. Wiem, że chłopców stać na jeszcze lepszą grę.  Naszym planem na najbliższą kolejkę jest podtrzymanie skuteczności i zwycięskiej passy.

Komentarze