23 lipca 2016

Marcin Manelski nowym trenerem Okocimskiego

Nowym trenerem zespołu Okocimskiego KS Brzesko został Marcin Manelski, który zastąpił dotychczasowego szkoleniowca Leszka Kraczkiewicza. Zmiana trenera spowodowana jest odejściem z klubu Leszka Kraczkiewicza, który zrezygnował z prowadzenia drużyny ze względów osobistych.

ma

Nowego szkoleniowca nie trzeba szczególnie przedstawiać brzeskiej publiczności. Piłkarskie kroki stawiał we Włókniarzu Białystok, ale większość swojej kariery spędził w Jagiellonii Białystok. Właśnie z tego klubu przed sezonem 1997/1998 przeniósł się do Brzeska. W swoim CV ma jeszcze grę w takich zespołach jak: Hetman Zamość oraz Sandecja Nowy Sącz. Do Okocimskiego wrócił w sezonie 2003/04 i przez trzy lata reprezentował biało-zielone barwy. W latach 2005-2007 został asystentem Zbigniewa Kordeli. Pracował także z juniorami starszymi Okocimskiego. Później samodzielnie prowadził takie kluby jak: Unia Tarnów, Szreniawa Nowy Wiśnicz, BKS Bochnia, Poroniec Poronin, Piast Czchów czy Hart Tęgoborze.

Nowemu szkoleniowcowi życzymy samych sukcesów oraz jak najlepszych wyników w nadchodzącym sezonie. Przy okazji klub pragnie podziękować trenerowi Kraczkiewiczowi za pracę, jaką wykonał w klubie życząc jednocześnie samych sukcesów osobistych jak i sportowych.

Komentarze