23 lipca 2016

"Gorąca" druga połowa

W swoim pierwszym sparingu zespół Okocimskiego Brzesko nie dał rady Tarnovii Tarnów, ulegając aż 1:7. Honorowe trafienie dla „Piwoszy” zaliczył Tomasz Gałka, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Okocimski wysoko przegrywa z Tarnovią Tarnów 1:7. Foto Dawid Zachara.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego wyniku jakim zakończyło się sobotnie spotkanie. Widać było jednak różnicę między zespołem Tarnovii, a Okocimskim. To właśnie goście jako pierwsi zaatakowali bramkę Karola Jurkiewicza, który niejednokrotnie ratował zespół przed utratą bramki. Niestety dobra gra Tarnovii oraz błędy w szeregach obronnych „Piwoszy” spowodowały że to goście prowadzili po pierwszej połowie 2:1.

Druga odsłona to zdecydowana dominacja podopiecznych Wojciecha Gucwy, którzy w zaledwie 3 minuty strzelili trzy bramki. Na usprawiedliwienie dla „Piwoszy” trzeba dodać, że wystąpili oni w mocno okrojonym składzie, a w ich szeregach wystapiło kilku juniorów bez doświadczenia na poziomie ligi okręgowej.

Okocimski KS Brzesko – Tarnovia Tarnów 1:7 (1:2)
Bramki: Tomasz Gałka (k) – Bartłomiej Krużel, Rafał Zegar x2, Piotr Wałek, Daniel Przydział x2, testowany.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Konrad Kołodziej, Tomasz Florek, Igor Łanocha, Andrzej Ryglowski – Filip Ząbkowski, Jakub Hebda, Arkadiusz Goryczka, Michał Zydroń, Łukasz Kołodziej – Tomasz Gałka oraz Tomasz Jagiełka, Dariusz Salamon, testowany I, testowany II, testowany III

Sędzia: Mariusz Stolarz.