23 września 2013

Przemysław Cecherz: Podobała mi się gra Okocimskiego

Kolejarz pokonując Okocimskiego wydłużył swoją serię meczów bez porażki do sześciu. Podczas pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec gości – Przemysław Cecherz podkreślił, że zwycięstwo jego zespołu zostało odniesione na bardzo trudnym terenie.

Przemysław Cecherz:

Jestem niezwykle zadowolony z wywiezienia trzech punktów z bardzo trudnego terenu. Podobała mi się gra Okocimskiego, przede wszystkim ich ruchliwość, umiejętność szybkiego przejścia do ataku dużą liczbą zawodników, co kilka razy spowodowało duże zamieszanie w szeregach mojej drużyny. Na szczęście doświadczenie i odpowiednie umiejętności taktyczne pozwoliły nam odeprzeć ataki Okocimskiego i wyprowadzać bardzo groźne ataki. Wynik był sprawą otwartą, zwłaszcza przy wyniku 1-1, kiedy to Okocimski miał dwie dobre sytuacje, w których uratował nas bramkarz. Dobre wejście zaliczył Trochim, strzelając bramkę na 2-1, co zmusiło Okocimskiego do bardziej otwartej gry, umożliwiając nam wyprowadzenie skutecznej kontry i strzelenie bramki w ostatniej minucie meczu.

To już kolejny mecz, w którym o dobrym wyniku decydują zmiany. To jest na pewno kapitał, który wykorzystujemy. Martwią nas jedynie kontuzję, które odnosimy. Spowodowane jest to między innymi naszą twardą grą. Trochim nie mógł zagrać dzisiaj całego meczu, z powodu urazu kolana odniesionego w meczu z Sandecją. Z kolei dzisiaj skręcił kolano Michał Bajdur. Mam nadzieję, że do najbliższego meczu w Katowicach wszyscy w zespole będą w optymalnej dyspozycji.

Dzisiaj gra Okocimskiego, a przede wszystkim ich ruchliwość, zmusiła mnie do tego, żeby wystawić niższych i szybszych zawodników na pozycji dwóch defensywnych pomocników.

Komentarze