23 września 2013

Dawid Musiał: bardzo liczyliśmy na trzy punkty

Po meczu z Kolejarzem Okocimski KS na konferencji prasowej reprezentował Dawid Musiał – asystent Piotra Stacha. Szkoleniowiec przyznał, że jego zespół bardzo chciał pokonać stróżan. Odniósł się także do zbliżającego się wielkimi krokami meczu z Puszczą Niepołomice.

Dawid Musiał:

Po pierwsze gratuluję Kolejarzowi ważnych trzech punktów, na które my też bardzo liczyliśmy. Goście byli bardzo dobrze ustawieni taktycznie, czekali na swoje szanse w kontratakach. Po raz kolejny strzelamy pierwsi bramkę, a zaraz potem szybko tracimy prowadzenie. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce ale nie przełożyło się to na wykorzystane sytuacje. Wygrała drużyna skuteczniejsza i mądrzejsza taktycznie, a my jesteśmy bardzo źli z takiego obrotu spraw na boisku. Chciałbym przeprosić pana trenera za zachowanie kibiców, mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Nie dość, że przegraliśmy to jeszcze doszło do tych nieprzyjemnych incydentów.

Jeśli chodzi o zmiany w naszej drużynie to już na gorąco po meczu rozmawialiśmy na ten temat. Teoretycznie nie mamy kontuzjowanych zawodników. Próbowaliśmy rozruszać naszą grę zmianami w przednich formacjach ale zmiennicy nie pokazali się z dobrej strony. Mają szansę pokazać się z dobrej strony w następnym meczu.

Kolejny mecz z Puszczą Niepołomice , to spotkanie drużyn walczących o wyrwanie się z dolnych rejonów tabeli.

Mówi się o takich spotkaniach, że to są mecze o sześć punktów. Dzisiaj mieliśmy pierwszy taki mecz. Niestety przegraliśmy i Kolejarz jest już sześć punktów przed nami. W kolejnym meczu z Puszczą mamy okazję wyrobić sobie przewagę, albo bardzo skomplikować sobie sytuację w tabeli. To będzie drugie spotkanie z Puszczą w tym sezonie, więc wiemy czego się spodziewać. Trzeba liczyć na to, że w końcu trzy punkty będą na naszym koncie.

Komentarze