31 maja 2012

Na zakończenie z Górnikiem Zabrze ME

Jutro zawodnicy Okocimskiego KS Brzesko zagrają z młodym Górnikiem Zabrze, a po tym spotkaniu udadzą się na zasłużony odpoczynek. Trener Krzysztof Łętocha w tym ostatnim meczu podczas okresu roztrenowania będzie przyglądał się kilku zawodnikom testowanym. Jego vis-a-vis z Zabrza również sprawdzi sporą grupkę piłkarzy, którzy przymierzani się do występów w 8. zespole T-Mobile Ekstraklasy. Oczy zwrócone będą również na napastnika „Piwoszy” Roberta Trznadela, wypożyczonego z Górnika.

W kadrze Okocimskiego zabraknie Iwana Litwiniuka, który dostał już od sztabu wolne i przebywa na Ukrainie, a także Mateusza Pawłowicza, będącego w trakcie rehabilitacji kontuzjowanego kolana. Pod znakiem zapytania stoi występ Dawida Dynarka. Pomocnik „Piwoszy” nabawił się lekkiego urazu podczas starcia z Puszczą Niepołomice. Reszta piłkarzy mistrza 2. Polskiej Ligi gr. wschodniej jest zdrowa i do dyspozycji trenera.

Początek mecz-testu z młodym Górnikiem Zabrze, wspartym zawodnikami testowanymi o godz. 17, na Stadionie OKS, przy ul. Okocimskiej 34.

Komentarze