18 maja 2012

Cieszmy się z tego awansu!

Okocimski Klub Sportowy świętuje awans na zaplecze ekstraklasy. „Piwosze” powrócili do 1. ligi, a awans wywalczyli na siedem kolejek przed końcem sezonu. Już 19 maja na stadionie OKS-u odbędzie się wielka feta, podczas której zawodnicy pojawią się na specjalnie na tę okazję zbudowanej estradzie, aby zaprezentować się kibicom, którzy wspierali ich w drodze do I ligi. Uczynią to przed występem gwiazdy polskiej muzyki, Doroty Rabczewskiej – „Dody”.

Chcemy ten dzień uczynić świętem wszystkich sympatyków naszego klubu w Brzesku i w okolicach, a wiem, że ich nie brakujemówi Czesław Kwaśniak, Prezes klubu. Impreza będzie okazją do spotkania z zawodnikami, podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego historycznego sukcesu. Przypomnę, że nasza drużyna całkowicie zdominowała rozgrywki w tym roku. Na sobotę 19 maja zarząd klubu zaprosił do Brzeska jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej – Dorotę Rabczewską znaną jako Doda. Koncert będzie widowiskiem, jakiego Brzesko i okolice jeszcze nie widziało. Dochód z koncertu, w tym ze sprzedaży biletów wspomoże nasz klub, który potrzebuje wsparcia finansowego, by mieć możliwość rozwijania swojej działalności. Przyjdź koniecznie, wspomóż Okocimskiego!

Prezes Kwaśniak zachęca także do wcześniejszego kupowania biletów. – Wcześniejszy zakup pozwoli na spokojne wejście na stadion bez uciążliwego i nerwowego oczekiwania w długich kolejkach w dniu imprezy. Pozwoli to także nam na lepszą organizację. Przypomnę, że bilety można nabyć w siedzibie Okocimskiego Klubu Sportowego, a także w Kinie Planeta w Brzesku i Markecie Budowlanym „Śnieżka”.

Patronat medialny nad koncertem sprawuje Gazeta Krakowska oraz Radio ESKA.


Komentarze