15 maja 2012

Juniorzy młodsi pokonują Termalicę

Juniorzy Młodsi Okocimskiego po zaciętym spotkaniu w Niecieczy pokonują rówieśników z Termalici 3:2 (1:1) i pozostają nadal niepokonanym liderem 1. Ligi Juniorów TOZPN. Podopieczni Jana Chrabąszcza są już bardzo blisko baraży o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, gdzie będą mogli zmierzyć się z renomowanymi zespołami. Do 10. ligowego zwycięstwa przyczynili się: Maciej Marcinów, Konrad Krzywilk oraz Damian Płaneta.

Trener Juniorów Młodszych OKS Jan Chrabąszcz po meczu powiedział: „Bardzo się cieszę z kolejnej wygranej i ze sposobu gry swoich zawodników. Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy intensywnie padającym deszczu oraz zalegającej na boisku wody co uniemożliwiało „grę piłką” i dokładne podania. Wszyscy zawodnicy wypełnili swoje zadania w 100%, grali z pełnym zaangażowaniem i przez całe spotkanie to my byliśmy drużyną przeważającą. Końcówka spotkania była trochę nerwowa lecz udało się dowieźć zwycięstwo do końca i nadal pozostajemy niepokonaną drużyną w grupie”.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Okocimski Brzesko 2:3 (1:1)

Okocimski zagrał w składzie: Sacha – Paterek, Krokosz, Stolarz, Ryglowski, Kurzywilk (65 Buchowicz), Jędryka (68 Grzesik), Stąsiek, Szczygieł, Marcinów, Chudoba (47 Płaneta)

Komentarze