4 sierpnia 2013

Cenny remis w Bełchatowie

Cennym remisem 1-1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie Okocimskiego Brzesko w Bełchatowie. W pojedynku ze spadkowiczem z ekstraklasy, podopieczni Piotra Stacha wyrwali rywalowi punkt na dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Z rzutu karnego gola strzelił Daniel Brud. Wcześniej, w 55 minucie strzelił Kamil Wacławczyk, który dobił strzał Mateusza Maka.

Po dwóch kolejkach Okocimski ma 4 punkty i zajmuje czwartą lokatę w tabeli. Prowadzi Dolcan, który na podium wyprzedza Chojniczankę i Flotę. Każda z wymienionych drużyn może pochwalić się kompletem punktów.

GKS Bełchatów – Okocimski KS 1-1 (0-0)

Bramki: Kamil Wacławczyk 55′ –  Daniel Brud 88′

Żółte kartki: Baran – Darmochwał,

Czerwone kartki: Baran (90’ druga żółta) – Stefański (za faul 90’)

GKS Malarz – Basta, Witasik, Baranowski, Michalak, Mak (80′ Renusz), Sawala, Baran, Wroński (75′ Szymorek), Wacławczyk (85′ Bartosiak), Mak.

Okocimski KS: Kozioł – Wawryka, Jacek, Ryś, Niechciał – Stefański,  Brud, Cebula (86′  Smoliński), Buras (67′ Termanowski),  Darmochwał, Wojcieszyński (78′ Sani).