28 stycznia 2024

Igloopol skuteczniejszy w meczu z Okocimskim

W sobotnie popołudnie na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej Okocimski Brzesko rozegrał swój drugi mecz sparingowy w obecnym okresie przygotowawczym. Tym razem rywalem „Piwoszy” był Igloopol Dębica, który w ostatecznym rozrachunku zwyciężył wynikiem 4:0. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Wojciech Kos, Oliwier Pawełkowski oraz dwukrotnie Marcin Stefanik.

Sobotnie spotkanie rozegrane zostało w bardzo szybkim tempie.  Zawodnicy obu drużyn postawili sobie bardzo wysoko poprzeczkę  przez co mecz stał na wysokim poziomie. Za równo Okocimski jak i Igloopol  jeszcze w pierwszej połowie stworzył sobie po kilka sytuacji strzeleckich, jednak nie przełożyło się one na zdobycze bramkowe co spowodowało, że pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0. Strzelcem bramki został Marcin Stefanik, który popisał się bardzo precyzyjnym strzałem z dystansu, nie dając szans na obronę Tomaszowi Jagiełce.

W drugiej połowie zespół z Dębicy dołożył jeszcze trzy trafienia z czego dwa zanotowali po stałym fragmencie gry. Zawodnicy trenera Sebastiana Klimczyka mimo niekorzystnego wyniku bardzo dobrze radzili sobie na boisku, a końcowy wynik nie do końca odzwierciedla przebieg całego spotkania.