8 września 2023

W sobotę piłkarskie Święto na Okocimskiej 34

W sobotę 9 września na stadionie miejskim przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku odbędzie się prawdziwe piłkarskiej Święto. To już jutro odbędą się uroczyste obchody jubileuszu 90-lecia powstania Okocimskiego Klubu Sportowego.

Uroczystość rozpocznie Msza Świętą w intencji działaczy, trenerów, pracowników i zawodników Klubu oraz zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy. Następnie odbędzie się przemarsz na stadion, na którym w tym dniu rozegrane zostaną, aż trzy spotkania.

Pierwszy z nich to ligowy mecz drugiej drużyny Okocimskiego, która o godz. 11:00 zmierzy się z Jadowniczanką Jadowniki. Następnie o godzinie 17:00 rozegrany zostanie mecz pierwszej drużyny, która powalczy o ligowe punkty z wiceliderem rozgrywek Dunajcem Zakliczyn. Punktem kulminacyjnym obchodów 90-lecia będzie, mecz o godzinie 13:30. Właśnie wtedy na boisko wybiegną Oldboye Okocimskiego z lat 1993-1997 oraz Oldboye z lat 2005-2008. Bez wątpienią będzie to spektakularne widowisko nie tylko dla młodych kibiców, ale również dla tych starszych, którzy będą mogli ponownie zobaczyć zawodników, którzy na stałe wpisali się w historię naszego Klubu.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców na Jubileusz 90-lecia. Stwórzmy wspaniałe widowisko w tym szczególnym dla nas dniu, dopingując nie tylko pierwszą i drugą drużyną. Swoją obecnością i dopingiem podziękujmy również Oldboyom za te wszystkie wspaniałe lata, które mogliśmy razem z nimi przeżyć. Podczas obchodów prowadzona będzie również loteria fantowa, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne gadżety Jubileuszowe.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, razem tworzymy historię tego Klubu!

Komentarze