30 sierpnia 2023

Mateusz Cięciwa o meczu z Gromnikiem

Mateusz Cięciwa (zawodnik Okocimskiego Brzesko): -„Wynik ten uważam jako stratę dwóch punktów, szczególnie patrząc przez pryzmat stworzonych sytuacji oraz niewykorzystany rzut karny. Powinniśmy ten mecz zamknąć dużo wcześniej, jeszcze biorą pod uwagę, że goście od 50 minuty grali w osłabieniu jednego zawodnika.

Mimo, że w drugiej połowie dominowaliśmy nad rywalem to w piłce nożnej liczą się strzelone bramki, których dzisiaj nam brakło. Udało się zdobyć jedną, a tak na prawdę powinniśmy ich mieć przynajmniej 3-4. Musimy szybko zapomnieć o tym spotkaniu i przygotować się jak najlepiej do kolejnego meczu.

Uważam, że dziś słabsza nasza dyspozycja przełożyła się na końcowy wynik, bo tak naprawdę zespół z Gromnika niczym nas nie zaskoczył. Niedokładność oraz brak skuteczności to składowe przez, które nie udało się wygrać spotkania.”