1 czerwca 2023

Rezerwy: Godne pożegnanie z A-klasą

W środę 31 maja druga drużyna Okocimskiego Brzesko rozegrał swój ostatni ligowy mecz w brzeskiej A-klasie. Rywalem podopiecznych trenera Sebastiana Klimczyka była Olimpia Bucza, która na własnym boisku przegrała 0:8. Bramki dla przyjezdnych zanotowali: Szymon Kozieł, Kacper Szpila oraz dwukrotnie Raul Kotarba, Sebastian Pasek oraz Dawid Kurek. Spotkanie mimo wysokiego wyniku mogło zakończyć się jeszcze lepszym rezultatem, lecz w ostatnich minutach pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Raul Kotarba.

Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane w sobotę 10 czerwca, jednak po ustaleniu między zespołami mecz rozegrano w środę. Tym samym drugi zespół Okocimskiego zakończył ligowe zmagania, kończąc sezon na pozycji lidera z 67 punktami na koncie. W ten dorobek wliczyć trzeba walkower z Pogórze Gwoździec, który miał być rozegrane z najbliższy weekend.

Rezerwy (Brzeska A-klasa)
Olimpia Bucze – Okocimski II Brzesko 0:8
Bramki: Raul Kotarba x2, Sebastian Pasek x2, Dawid Kurek x2, Szymon Kozieł, Kacper Szpila.
Sędzia: Tomasz Konstanty (KS Brzesko).
Widzów: 30.

Olimpia: Bogdan Rakowski – Kamil Kromka, Beniamin Stolarz (67′ Patryk Sliski), Piotr Dziedzic, Igor Blecharski (89′ Dawid Świstak), Emil Bryg, Hubert Rudnik, Adam Zakareya, Igor Grabowicz, Jakub Piechowicz, Krzysztof Gadowski.

Rezerwowi: Dawid Świstak, Patryk Śliski.

Trener: Chawkat Zakareya.
Kierownik drużyny: Paweł Gładki.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Radosław Curyło, Patryk Gawor, Szymon Kozieł (46′ Dawid Kurek), Raul Kotarba, Michał Siudut (64′ Wiktor Włodek), Natan Toroń, Sebastian Pasek, Radosław Szewczyk (46′ Kacper Szpila), Piotr Broszkiewicz (46′ Michał Zydroń), Mateusz Dziadowiec (46′ Karol Cieśla).

Rezerwowi: Karol Jurkiewicz, Michał Zydroń, Karol Cieśla, Wiktor Włodek, Dawid Kurek, Kacper Szpila.

Trener: Sebastian Klimczyk.