15 kwietnia 2023

Rezerwy: Dopisać kolejne trzy punkty

W niedzielę do rywalizacji o ligowe punkty przystąpi drugi zespół Okocimskiego, który na własnym obiekcie zmierzy się z IVA Iwkowa. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku.

Iva Iwkowa obecnie plasuje się na 8 miejscu w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 20 punktów. Na ten dorobek uzbierało się 6 zwycięstw oraz dwa remisy. Zespół ma również na swoim koncie 7 porażek, w tym trzy jakie doznał w meczach wyjazdowych. Bilans bramkowy zespołu zatrzymała się na wyniku 37:32.

Ostatni mecz jaki rozegrali podopieczni trenera Krzysztofa Dzięgiela miał miejsce 25 marca, wówczas przed własną publicznością Iva uległa Jedność Paleśnica wynikiem 1:2. Jedyną bramkę dla miejscowych zanotował w 85 minucie Tomasz Motak, z kolei autorami bramek dla gości zanotowali: Paweł Jurkiewicz oraz Kamil Sacha.

Warto wspomnieć, że Iva Iwkowa jako jedyna drużyna w rundzie jesiennej zdołała urwać punkty Okocimskiemu remisując wynikiem 3:3. Strzelcami bramek dla miejscowych zanotował Kacper Babiarski, Piotr Dzięgiel oraz Krzysztof Dzięgiel, który wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry. Po drugiej stronie do bramki trafiali Dawid Kurek oraz dwukrotnie Damian Boroń.

Drugi zespół Okocimskiego Brzesko do niedzielnego spotkania przystąpi w roli bezapelacyjnego faworyta. Obecnie zespół na swoim koncie ma 43 punkty, które dają mu możliwość zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. W ostatnim meczu zespół trenera Sebastiana Klimczyka stracił miano zespołu niepokonanego ulegając Wiślaną Wola Przemykowska wynikiem 2:3.

Komentarze