6 lutego 2023

Porażka z Wolanią Wola Rzędzińska

W swoim trzecim meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym zespół Okocimskiego Brzesko uległ ligowemu rywalowi Wolanii Wola Rzędzińska wynikiem 0:6.

Początek spotkania nie zapowiadał aż tak wysokiej porażki zespołu z Brzeska, który bardzo mądrze i skutecznie spisywał się w grze obronnej. Zawodnicy trenera Sebastiana Sępka nie skupili się jednak tylko i wyłącznie na grze defensywnej. Zawodnicy z powodzeniem atakowali i stwarzali swoje sytuację pod bramką Wolanii. Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia miał Mateusz Cięciwa, który po podaniu Kacpra Ciurusia posłał piłkę nad poprzeczką bramki.

Pierwsze gole padły dopiero po 30 minutach gry. Wówczas po dwóch podyktowanych rzutach karnych Wolania objęła prowadzenie, a do przerwy podwyższyła wynik na 3:0. Mimo niekorzystnego wyniku młodzi zawodnicy Okocimskiego starli się odrobić straty, jednak w ich poczynaniach zabrakło dokładności oraz skuteczności.

Zespół z Woli Rzędzińskiej w drugiej połowie kontynuował strzelanie bramek, jednak i one wynikały po błędach naszego zespołu. Spotkanie mogło jednak zakończyć się większą porażką Okocimskiego, jednak dobrą interwencją popisał się testowany bramkarz „Piwoszy”, który obronił rzut karny.

Sparing nr 3
Wolania Wola Rzędzińska – Okocimski Brzesko 6:0
Bramki:
Filip Kozdrój x2, Albert Stolarz, Adrian Wójcik, Damian Lubera, Bartosz Król.

Okocimski KS:
I połowa: Miłosz Żmudzki – zawodnik testowany I, Piotr Pitaś, Daniel Kaciczak, Piotr Czerwiński, Bartłomiej Mochel, Mateusz Cięciwa, Michał Siudut, Konrad Kuliszewski, Kacper Ciuruś, Chawkat Zakareya.

II połowa: Zawodnik testowany II – Piotr Czerwiński, Hubert Smulski, Piotr Pitaś, Raul Kotarba, Michał Siudut, zawodnik testowany III, Oliwier Okas, Dominik Grochot, Marcel Kubala, Dawid Kurek.