20 listopada 2022

Futsal: Debiut Okocimskiego w ligowych rozgrywkach futsalu

W niedzielę 20 listopada zespół trenera Kamila Króla oficjalnie zadebiutował w rozgrywkach III ligi futsalu. W swoim pierwszym meczu „biało-zieloni” rywalizowali z UKS Grabówka, z którą ostatecznie przegrali wynikiem 5:10. Strzelcami bramek dla ekipy z Brzeska zostali: dwukrotnie Mateusz Cięciwa, Raul Kotarba oraz Marcel Kubala.

Dla zawodników jak i trenera Kamila Króla niedzielne spotkanie było nie tylko debiutem w rozgrywkach futsalowym, ale także elementem przygotowania się do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu, które rozpocznie zespół za dwa tygodnie.

Przypomnijmy, że w rozgrywkach futsalu nasz Klub będą reprezentować głównie młodzieżowcy z pierwszej jak i drugiej drużyny. W drugiej kolejce Okocimski zmierzy się z FC Tarnów, a spotkanie to rozegrane zostanie w niedzielę 27 listopada o godz. 15:00 na hali przy ul. Krupniczej 8a w Tarnowie.

Kamil Król (trener Okocimskiego Brzesko): -„Widać było w naszych poczynaniach, że nie mamy dużego kontaktu z hala. Pierwsza połowa wyglądała nieźle w naszym wykonaniu, natomiast druga połowa to już bardzo słabe 20 minut w naszym wykonaniu. Widać, że chłopaki opadli z sił i ciężko nam było dobrze zareagować. Myślę że takie granie przygotuję nas do eliminacji, które zagramy za dwa tygodnie.”

Futsal III liga
UKS Grabówka – Okocimski Brzesko 10:5
Bramki dla OKS: Mateusz Cięciwa x2, Raul Kotarba, Marcel Kubala.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Daniel Kaciczak, Mateusz Cięciwa, Oliwier Okas, Bartłomiej Mochel, Miłosz Żmudzki, Michał Siudut, Marcel Kubala, Maciej Węgrzyn, Piotr Pitaś, Patryk Jawień, Raul Kotarba, Sebastian Pasek.

Komentarze