26 sierpnia 2022

Okocimski uległ w Limanowej

Wyjazdowe spotkanie z MKS Limanovia Limanowa zakończyło się porażką zespołu Okocimskiego Brzesko, który uległ wynikiem 0:3. Strzelcami bramek w tym meczu zostali: Grzegorz Król, oraz dwukrotnie Arsen Bandarenka. Obecnie zespół trenera Jarosława Ulasa plasuje się na 15 miejscu w ligowej tabeli.

Samo spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla „Piwoszy”, którzy już w 9 minucie meczu stracili czołowego zawodnika Sebastiana Klimczyka, który doznał kontuzji. W 23 minucie meczu kibice, którzy pojawili się na stadionie w Limanowej zobaczyli pierwszego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arsen Bandarenka zdobywa swojego pierwszego gola w meczu. W 27 minucie dyspozycję Miłosza Żmudzkiego sprawdzał Paweł Kuliga, a futbolówkę po jego strzał zdołał przenieść nad poprzeczkę bramki. Sześć minut później strzał z ok 30 metrów oddał Paweł Matras, po którym piłka przeleciała tuż obok słupka. Pod koniec pierwszej połowy wynik spotkani próbował podwyższyć wspomniany Paweł Matras, jednak i tym razem piłka powędrowała po za linie końcową.

Druga połowa nie rozpoczęła się najlepiej dla „Piwoszy”, którzy już w 52 minucie stracili kolejnego gola. Piłkę do siatki skierował ponownie Arsen Bandarenka, który wykorzystał dośrodkowanie po stałym fragmencie gry. Dwie minuty później w polu karny strzał na bramkę oddał Grzegrz Król, jednak piłka został wybita pod nogi Grzegorza Króla, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza z Brzeska.

3 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Bramki
Arsen Bandarenka 23, 52, Grzegorz Król 54.

Żóte kartki
Maciej Krzyżak, Grzegorz Król - Daniel Kaciczak, Jarosław Ulas (trener)

Czerwone kartki
Brak.
Sędzia
Konrad Kolak.

Widzowie
100.


Okocimski KS:
Miłosz Żmudzki - Konrad Fryś, Mateusz Cięciwa (70' Robert Ślęczka), Sebastian Klimczyk (9' Aleksander Ślęczka), Dariusz Sosnowski, Daniel Kaciczak, MAteusz Stolarz, Maciej Smagacz (75' Marcin Furmański), Bartłomiej Mochel, Dominik Grochot (60' Chawkat Zakareya), Piotr Pitaś (60' Piotr Czerwiński).

Skład rywali:
Karol Pietrzak - Radosław Pławecki (64' Karol Buczek), Karol Mus, Kamil Kurczab, Paweł Matras, Maciej Krzyżak, Grzegorz Mus (83' Norbert Uchacz), Bartosz Kościółek (64' Paweł Pławecki), Paweł Kulig (72' Aleksander Ciesielski), Krzegorz Król (72' Kacper Skrzatek), Arsen Bandarenka.

 

 

Komentarze