31 lipca 2022

Jarosław Ulas o meczu z Sokołem Borzęcin

Jarosław Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Bardzo ciężkie warunki mieliśmy w drugiej połowie, ale na szczęście udało się nam strzelić drugiego gola. Mieliśmy całe spotkanie pod kontrolą, ale jak się nie wykorzystuje kilku sytuacji to trzeba być bardzo uważnym, żeby nie dostać jakieś przypadkowej bramki. Uważam, że w przeciągu całego spotkania rywale stworzyli zaledwie 2-3 sytuacje pod naszą bramką. Cieszymy się z wygranej i meldujemy się w kolejnej rundzie.

Uczulam chłopaków na odprawie, żeby nie wdawali sie w pojedynki fizycznie by uniknąć przez to kontuzji. Widać było, że jeśli gra się z rywalem z niższej ligo to chce się wygrać spotkanie jak najmniejszym nakładem sił, to nie znaczy że zlekceważyliśmy naszego przeciwnika. Mimo to stworzyliśmy kilka sytuacji i już po pierwszej połowie mogliśmy znacznie wyżej prowadzić niż tylko 1:0.

Dziś wyszli zawodnicy, których może zobaczymy w pierwszym meczu ligowym, jednak zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Mamy jeszcze trzy treningi do meczu i zobaczymy kto będzie w najlepszej dyspozycji.”