27 lipca 2022

Młodziki 2011 na obozie w Dębicy

Od 23 lipca na obozie w Dębicy przebywa kilka grup młodzieżowych AP CANPACK Okocimski Brzesko. Wśród nich są zawodnicy młodzika 2011/2012, którzy pod okiem trenera Arkadiusza Śliwy szlifują formę przed nowym sezonem.

„Obóz zorganizowany jest wzorowo. Niczego nam tu nie brakuje, mając przy tym świetne warunki do trenowania. Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie. Do dyspozycji mamy boiska oraz basen. Przyjechaliśmy do Dębicy rocznikiem mieszanym 2011 oraz 2012, niestety nie wszyscy których bym jeszcze chciał żeby tu byli mogli przyjechać. Mogę natomiast powiedzieć, że Ci zawodnicy, którzy są tu obecni pracują bardzo solidnie mimo dużego upału jaki czasami panował.

Chłopcy z rocznika 2011 zmieniają kategorie z Orlika na Młodzika. Jest to duży przeskok, przede wszystkim zmieni się rozmiar boiska i będą grać 9×9. Razem z trenerem Markiem Małysą przygotowujemy zawodników aby jak najszybciej dostosowali się do gry w takich warunkach. Na zgrupowaniu mamy zaplanowane dwa sparingi we wtorek z MULKS Pustynia a w czwartek na zakończenie obozu zagramy w Straszęcinie z Głogovią Głogów. Do domu wracamy w piątek.” – podsumowuje trener Arkadiusz Śliwa.

Kadra: Kacper Ciuruś, Aleksander Lachowicz, Olgierd Brzyk, Aleks Florek, Krzysztof Drużkowski, Karol Gicala, Jakub Pacura, Alex Szarliński, Hubert Górka, Jan Ulas, Kacper Cierniak, Jan Maciejowski, , Dawid Michałek, Aleksander Rogoż, Dawid Jurkiewicz, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa.

Pierwszy sparing Młodziki 2011 rozegrali we wtorek mierząc się na boisku w Pustyni z miejscową drużyną MULKS. Spotkanie to zakończyło się wysoką wygraną podopiecznych trenera Arkadiusza Śliwy, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 6:2. Bardzo dobrą skutecznością popisał się Seweryn Sowa, który zanotował pięć bramek. Do bramki trafił również Mikołaj Klecki.

Młodziki 2011
MULKS Pustynia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:6
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa x5, Mikołaj Klecki.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Filip Jacek, Krzysztof Drużkowski, Aleksander Rogóż, Dawid Jurkiewicz, Bartosz Pabian, Jakub Pacura, Alex Szarliński, Mikołaj Klecki, Hubert Górka, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa.

Komentarze