27 września 2021

Mateusz Pawłowicz o meczu z Bocheńskim

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Po meczu z Metal przeprowadziliśmy długą analizę tego spotkania, bardzo solidnie również przepracowaliśmy tydzień, jaki był do meczu z Bochnią. Ten mecz miał mi dać odpowiedź na temat mojej drużyny, w jaki sposób zareagują po ostatnim nieudanym spotkaniu. Odpowiedź dostałem bardzo pozytywną ponieważ uważam, że cały mecz dominowaliśmy zarówno piłkarsko jak i fizycznie. W przeciągu całego meczu stworzyliśmy na prawdę dużo sytuacji do strzelenia bramek. 

Tak naprawdę zespół gości stwarzał sobie sytuację tylko po stałych fragmentach gry, a po jednym z nich niestety udało się im strzelić bramkę. W meczu byliśmy zdecydowanie lepsi jednak traktuje to spotkanie jako porażkę.

W dzisiejszym meczu nie miał do dyspozycji Konrada Kuliszewskiego oraz Konrada Frysia, jednak zawodnicy, którzy ich zastąpili spełnili moje oczekiwania. Warto również podkreślić, że w pełnym wymiarze czasowym zagrał Kuba Baran. Jak wiadomo zawodnik ten długo walczył z kontuzją, a dzisiejsze spotkanie w jego wykonaniu na pewno trzeba zapisać na „plus”.

Nie mogę mieć pretensji do mojego zespołu za chęć grania w piłkę, za stwarzane sytuację oraz za charakter jak włożyli w ten mecz. Natomiast muszę mieć pretensję za skuteczność, bo tak naprawdę spotkanie powinno być rozstrzygnięte dużo wcześniej i tylko na własne życzenie dziś schodzimy tylko z jednym punktem.”

 

Komentarze