7 września 2021

Akademia: Przygotowania do ligi Trampkarzy młodszych

Bardzo pracowite wakacje mieli zawodnicy naszej Akademii z rocznika 2008. Po zakończeniu kategorii młodzika od lipca nastąpiła zmiana trenera i stery przejął już wcześniej pracujący z tą drużyną trener Marek Małysa. Zawodnicy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu od 15 lipca trenując na własnych obiektach.

Treningi odbywały się 3, 4 razy w tygodniu aby poznać charakterystykę gry 11×11. Zawodnicy musieli „poczuć” większe boisko, większą przestrzeń do gry oraz duże bramki itp. Praca i frekwencja była bardzo zadowalająca tym bardziej że był to okres wakacyjny, większość zawodników aktywnie uczestniczyła w treningach i walczyła o miejsce w drużynie żeby jak najlepiej zaprezentować się na tle kolegów z drużyny.

Do zespołu dołączyło również kilku nowych bardzo zdolnych zawodników z  MOSiR Bochnia: Szymon Sądel,  Szymon Małek, Sebastian Pałka, Arkadiusz Majchrzak, z Wisły Kraków Bartłomiej Bienias, z Piasta Czchów Sebastian Orzeł, wolny zawodnik Tomasz Kłuś, z Unii Tarnów Bartosz Gałek. Z wypożyczenia z Wisły Kraków powrócił z kolei Dawid Okas.

Rywalizacja na poszczególnych pozycjach wzrosła i jest po 2, 3 zawodników. Mamy kilku utalentowanych chłopców, którzy mogą zagrać rotacyjnie nie przywiązując ich do jednego ustawienia. Jest również grupa zawodników, która gra w kategorii wyższej z rocznikiem 2007 w Małopolskiej Lidze Trampkarzy i pokazuje się z bardzo dobrej strony.

Drużyna występująca  w I lidze Tarnowskiej zakończyła przygotowania do ligi obozem sportowym, który w dniach od 23.08 do 27.08.2021 odbył się w Dębicy na obiektach Igloopolu.

Podczas okresu przygotowawczego drużyna rozegrała mecze kontrolne:

Wolania Wola Rzędzińska – AP CANPACK Okocimski 2:3   
Bramki: Artur Wąsik, Kacper Gut, Oliwier Gicala.

Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski 1:7
Bramki: Artur Wąsik x2, Dawid Okas, Szczepan Dziadowiec x2, zawodnicy 2007 Pajor, Strzesak.

Garbarnia Kraków – AP CANPACK Okocimski 2:5
Bramki: Kacper Gut x2, Szymon Sądel, Filip Biernat, Oliwier Gicala.

Rzezawianka/MSP Bochnia – AP CANPACK Okocimski 7:6
Bramki: Kacper Gut x3, Bartłomiej Bienias, Oliwier Gicala.

Orzeł Piaski Wielkie – AP CANPACK Okocimski 3:9
Bramki: Dawid Okas x3, Bartłomiej Bienias x2, Kacper Gut, Szymon Małek, Sebastian Pałka, Szymon Sadel.

SMS Rzeszów – AP CANPACK Okocimski 9:0

 

Komentarze