22 sierpnia 2021

Mateusz Pawłowicz: -„Dominowaliśmy przez całe spotkanie…”

Mateusz Pawłowicz: -„Mimo, że strzeliliśmy tylko jedną bramkę to cieszymy się z tego wyniku, gdyż zdobywamy kolejne ważne trzy punkty. Jest to również kolejny mecz, gdzie gramy na zero z tyłu i jak widać w grze obronnej jest bardzo duży postęp. Uważam, że przez całe spotkanie dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Ponawia się z koli brak skuteczności przez co nie potrafiliśmy zamknąć tego meczu już w pierwszej połowie, a były ku temu odpowiednie sytuację. Jednak tak jak powiedziałem cieszymy się z tych punktów i myślimy już o następnym meczu.

Nasza gra obronna napawa nas optymizmem, bo do tej pory straciliśmy w czterech spotkaniach tylko jedną bramkę, a to z pewnością nie jest dużo. Sporo pracowaliśmy nad  tym elementem i jak widać przynosi on teraz efekty. Jeśli chodzi z kolei o skuteczność to mamy zaplanowany w następnym tygodniu treningi, w których będziemy to doskonalić. Zrobimy również analizę sytuacji, których nie udaje się nam wykorzystać.

Jeśli chodzi o grę to zespół Dunajca niczym nas nie zaskoczył. Przez całe spotkanie stworzyli sobie jedną klarowną sytuacje, której nie wykorzystali. My z kolei nie pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele i to my dyktowaliśmy warunki na boisku.

Mamy świadomość tego, że gramy co trzy dni. Już w najbliższą środę gramy kolejny mecz tym razem na wyjeździe. Nie boje się o przygotowanie fizyczne zawodników bo pod tym względem jesteśmy na prawdę dobrze przygotowani. Czujemy się na boisku bardzo dobrze i to z pewnością przekłada się na końcowe wyniki.”

Komentarze