15 marca 2021

Marcin Furmański oraz Daniel Kaciczak w CANPACK Okocimski Brzesko

Na tydzień przed startem rundy rewanżowej zespół trenera Tomasza Rogóża wzmocni dwójka nowych zawodników. Nowymi nabytkami, którzy mają pomóc w utrzymaniu się na szczeblu czwartoligowym są Marcin Furmański oraz Daniel Kaciczak. Pierwszy z nich to doświadczony 30-letni defensywny pomocnik, który ostatnio grał w Metalu Tarnów. Z kolei Daniel zasila nasze szeregi jako młodzieżowiec, który najlepiej czuje się na lewej obronie.

Marcin Furmański to 30 letni zawodnik, który swoją przygodę rozpoczynał w zespołach młodzieżowych Unii Tarnów. W tym klubie zadebiutował również w drużynie seniorskiej gdzie na szczeblu trzecioligowym grał przez jeden sezon. Kolejnym klubem Marcina był Piast Czchów, z którego po roku gry wrócił do tarnowskiej Unii. W swoim piłkarskim CV ma również grę w Wolanii Wola Rzędzińska, w której występował przez 2,5 roku. Zawodnik zanim zdecydował się na powrót do Tarnowa grał jeszcze w Rzemieślniku Pilzno, w którym występował przez jeden sezon. W rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 zasili szeregi tarnowskiego Metalu, w którym grał przez dwa sezony wywalczając awans do IV ligi gr. wschodniej.

Daniel Kaciczak urodził się 15 marca 2003 w Bochni. Jest wychowankiem Naprzodu Sobolów, w którym występuje od 2012 roku. Na swój debiut w drużynie seniorów czekał do czerwca 2019 roku. Nominalną pozycją Daniela jest gra na lewej obronie, na której również był testowany w meczach sparingowych przez  CANPACK Okocimski Brzesko.

Zawodników witamy w „biało-zielonej” rodzinie i życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów z nowym zespołem.

Komentarze