4 marca 2021

Grad bramek w meczu sparingowym z Tarnovią

W środę wieczorem na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej podopieczni trenera Tomasza Rogóża rozegrali mecz sparingowy z ligowym rywalem Tarnovią Tarnów. Spotkanie po 90 minutach gry zakończyło się wynikiem 4:4. Mimo, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 to zawodnicy obu drużyn zadbali o to by w drugiej części gry bramek było zdecydowanie więcej. Autorami goli zostali: Dariusz Sosnowski, Piotr Czerwiński, zawodnik testowany oraz Mateusz Wawryka, natomiast po stronie Tarnovii do bramki trafiali: Piotr Nowak, Mateusz Baruch, Kamil Wilk, Kacper Kijowski.

Przed „Piwoszami” jeszcze jeden mecz kontrolny, w którym spotkają się z zespołem Hart Tęgoborze.

MKS Tarnovia Tarnów – CANPACK Okocimski Brzesko 4:4 (1:1)
Bramki: Piotr Nowak, Mateusz Baruch, Kamil Wilk, Kacper Kijowski – Dariusz Sosnowski, Piotr Czerwiński, zawodnik testowany, Mateusz Wawryka.

Tarnovia: D. Strzelecki – H. Plebanek, W Gucwa, W. Kuboń, P. Nowak – P. Klich, M. Bałut, I. Król, P. Dydyk – B. Tokarczyk, C. Ogorzały oraz F. Bigas, K. Wilk, K. Kijowski, F. Kozdrój, K. Puchalski, M. Stańczyk, M. Baruch.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – zawodnik testowany – Konrad Fryś, Sergiusz Kostecki, zawodnik testowany, Mateusz Cięciwa, Michał Zydroń, Arkadiusz Ślęczka, zawodnik testowany, Jakub Baran, Dariusz Sosnowski oraz Mateusz Wawryka, Piotr Czerwiński, Kacper Ciuruś, Michał Grzesicki, Bartłomiej Mochel, Jan Larysz.

Żródło: MKS Tarnovia 1909 | Facebook / własne