21 lutego 2021

Akademia: Siódmy sparing juniorów starszych

Juniorzy starsi mają za sobą już siódmy mecz kontrolny w obecnych przygotowaniach do rundy rewanżowej.  Tym razem podopieczni trenera Kamila Króla mierzyli się z drużyną z ligi okręgowej Zawisza Rożnów. Spotkanie zakończyło się wygraną Zawiszy 3:2. Bramki dla zespołu z Brzeska zanotowali Dawid Kurek oraz Patryk Gawor.

Po raz kolejny zespół z Brzeska musi szukać boiska ze sztuczną nawierzchnią, gdyż w naszym mieście, a nawet w regionie nie ma odpowiednich boisk by móc rozegrać mecze oraz trenować w okresie zimowym.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dziękujemy drużynie Zawiszy za grę i życzymy powodzenia w lidze. Gramy na pięknym obiekcie w Limanowej ze sztuczną nawierzchnią. Nasza gra w pierwszej połowie poza jednym błędem przy stałym fragmencie stała na niezłym poziomie. Dominowaliśmy na boisku, gdzie stworzyliśmy kilka niezłych sytuacji bramkowych, ale strzelamy tylko jednego gola. Widać po naszych zawodnikach brak treningów na pełnowymiarowym boisku. Druga połowa po zmianach prawie całego zespołu była pod dyktando rywali chociaż też mieliśmy kilka ciekawych sytuacji. Dobre przetarcie z mocną drużyną z ligi okręgowej.”

Zawisza Rożnów – CANPACK Okocimski JS 3:2(1:1)
Bramki: Dawid Kurek, Patryk Gawor.

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Testowany I, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Paweł Borowiec, Mateusz Cięciwa, Dawid Kurek, Jakub Cisoń oraz w drugiej połowie Bartłomiej Martyka, Patryk Gawor, Szymon Niedzwiecki, Krystian Bielak, Oliwier Polek, Dominik Grochot, Testowany II, Antoni Musiał

Komentarze