7 grudnia 2020

Futsal: Wygrane eliminacje juniorów młodszych w Wieliczce

W sobotę zespół juniorów młodszych rozegrał w Wieliczce turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. Oprócz AP CANPACK Okocimski w eliminacjach udział wzięły zespoły: Solne Miasto Wieliczka oraz Unia Tarnów. Z rozgrywek wycofała się natomiast drużyna BSF Bochnia.

 

W połowie stycznia zespół rozegra kolejny turniej eliminacyjny, natomiast finał MMP w Futsalu odbędzie się w Białymstoku.

 

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jestem zadowolony z postawy drużyny w turnieju bo wygraliśmy dwa mecze i pewnie awansowaliśmy do następnego etapu eliminacji Mistrzostw Polski. W pierwszym spotkaniu z Unią źle weszliśmy w mecz bo zaraz na początku straciliśmy bramkę. Ale drużyna pokazała charakter bo dwa razy przegrywaliśmy i musieliśmy gonić wynik aby później pewnie wygrać ten mecz. W drugim meczu pokazaliśmy klasę bo nie pozwoliliśmy drużynie z Wieliczki na zbyt wiele jedynie można się doczepić do naszej słabej skuteczności. Wszyscy zawodnicy którzy wystąpili zasługują na pochwalę bo pokazaliśmy jakość i mądrość w grze.

 

Wyniki:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 5-3
Bramki: Radek Curyło, Karol Kliś, Wiktor Włodek, Michał Siudut, Hubert Smulski.
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Solne Miasto Wieliczka 2-0
Bramki: Marcel Kubala, Hubert Smulski.
Okocimski KS: Konrad Augustyn, Smulski Hubert, Oliwier Okas, Kacper Ciuruś, Piotr Pitaś, Michał Siudut, Wiktor Włodek, Dawid Poliszak, Marcel Kubala, Karol Kliś, Igor Uryga, Radek Curyło, Patryk Jawień, Iwo Cichostępski.

 

Komentarze