9 listopada 2020

Akademia: Porażka na zakończenie

W miniony weekend swój ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej rozegrali juniorzy starsi, którzy na własnym terenie podejmowali Garbarnię Kraków. Mecz ten niestety zakończył się porażką ekipy trenera Kamila Króla wynikiem 0:5. Mimo porażki zespół zakończył rundę na 7 miejscu mając na swoim koncie 27 punktów.

Juniorzy starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Garbarnia Kraków 0:5

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartek Guzek, Karol Płacheta, Szymon Niedzwiecki, Damian Boroń, Jakub Żurawski, Oliwer Polek, Dawid Kurek, Dominik Grochot, Paweł Borowiec oraz Bartłomiej Martyka, Krystian Bielak, Kamil Hebda, Patryk Gawor, Raul Kotarba, Antoni Musiał.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„W ostatnim meczu tej rundy zagraliśmy z viceliderem tabeli. Nasza drużyna zagrała nieskutecznie, a goście bardzo dobrze bronili i wyprowadzali bardzo groźne kontry. Podsumowując całą rundę, widać po drużynie oraz naszych zawodnikach, że zrobili bardzo duży progres, mało osób wierzyło że możemy z każda drużyna grać na niezłym poziomie i zająć dość dobre miejsce, chociaż czujemy niedosyt bo pierwsza szóstka była w naszym zasięgu. Cieszy natomiast to że coraz większa ilość młodych zawodników mogło zadebiutować w pierwszej drużynie. Moim zadaniem jest jak najlepsze wyszkolenie zawodników indywidualnie żeby mogli grać jak najwyżej. Dziękuje chłopcom za tą rundę.”

Komentarze