25 października 2020

Akademia: Zwycięska seria juniorów młodszych

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli juniorzy młodsi, którzy tym razem pokonali rówieśników z Wieliczki wynikiem 4:0. Bramki dające zwycięstwo strzelili: Kamil Hebda, Hubert Smulski, Wiktor Włodek oraz Kacper Ciuruś. Wygrana cieczy tym bardziej, gdyż trener Arkadiusz Śliwa nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Ponadto wygrana zbliżyła zespół do lidera rozgrywek tracąc już tylko 2 punkty.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Zagraliśmy dziś trochę osłabieni, bo niektórzy zawodnicy przebywają obecnie na kwarantannie. Poza tym tak się wyniki poukładały, że musieliśmy dzisiejszy mecz wygrać żeby liczyć się w dalszej walce o awans.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była zbyt dobra mimo, tego że prowadziliśmy po pięknej bramce Kamila Hebdy i nie wykorzystanych jeszcze kilku sytuacji w naszej grze było dużo niedokładności. Graliśmy górnymi piłkami, które nic nam nie dawały.

Druga połowa była dużo lepsza bo zaczęliśmy grać tak jak powinniśmy grać od początku czyli na dwa, trzy kontakty. Robiło się dzięki temu więcej miejsce i stwarzaliśmy dzięki temu sporo sytuacji czego efektem są trzy strzelone bramki w drugich 45 min.

Gratuluję mojej drużynie kolejnego zwycięstwa. Teraz mamy pauzę. I za dwa tygodnie jedziemy na mecz z Unią Tarnów, po którym mam nadzieję będziemy się też cieszyć choć zdaje sobie sprawę że czeka nas trudna przeprawa. Ale ja wierzę w moją drużynę!”

Juniorzy Młodsi (Małopolska 2 liga Juniorów Młodszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka 4:0
Bramki: Kamil Hebda, Hubert Smulski, Wiktor Włodek, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Iwo Cichostępski – Igor Uryga, Patryk Jawień, Radosław Curyło, Hubert Smulski – Kamil Hebda, Oliwier Okas – Marcel Kubala, Dawid Poliszak, Kacper Ciuruś – Wiktor Włodek oraz Tomasz Stokłosa, Karol Kliś, Sebastian Pasek, Kacper Majda, Michał Polanek.