26 września 2020

Zatrzymać Limanovię

W niedzielne popołudnie zespół CANPACK Okocimski Brzesko uda się do Limanowej, gdzie w ramach 9. kolejki zmierzy się z miejscową Limanovią. Spotkanie to rozegrane zostanie o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Marka 34 w Limanowej. Przy okazji informujemy, że z powodu obostrzeń sanitarnych spotkanie odbędzie się bez kibiców gości. 

Nie lada wyczyn czeka zespół „Piwoszy”, którym przyjdzie się zmierzyć z zespołem, który dotychczas nie przegrał żadnego domowego spotkania. Mało tego Limanovia na własnym terenie nie pozwoliła żadnemu zespołowi strzelić sobie choćby jednego gola, strzelając przy tym aż jedenaście bramek. Ponadto zawodnicy trenera Piotra Kapusty mogą pochwalić się bardzo małą ilością straconych goli, których stracili zaledwie cztery. Takim samym wynikiem może pochwalić się jeszcze tylko lider rozgrywek Wierchy Rabka Zdrój.

W ostatniej kolejce drużyna Limanovii mimo niekorzystnego wyniku potrafiła odwrócić losy spotkania wygrywając z GKS Drwinia 3:1. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali Paweł Pławecki oraz Sebastian Jacak, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry. Dzięki wygranej zespół awansował na 5 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 15 punktów (5 zwycięstwa, 0 remisów, 1 porażka).

Zawodnicy trenera Tomasza Rogóża z pewnością będą chcieli zdobyć twierdze w Limanowej zdobywając tym samym kolejne ważne punkty w obecnych rozgrywkach. Niestety w spotkaniu nie wystąpi Maciej Pawlik, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Komentarze