29 sierpnia 2020

Akademia: Juniorzy starsi z kolejną wygraną

W sobotę swój ligowy mecz rozegrali juniorzy starsi, którzy na własnym terenie podejmowali rówieśników z Pcimia. Spotkania zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Kamila Króla, którzy wygrali 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Damian Boroń oraz Dawid Kurek. 

Po 6. kolejkach AP CANPACK Okocimski plasuje się na 10 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 7 punktów.

Juniorzy Starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Pcimianka Pcim 2:1 (1:0)
Bramki dla OKS: Damian Boroń, Dawid Kurek

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Płacheta, Dominik Grochot, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Paweł Borowiec, Jakub Cisoń, Dawid Kurek oraz Oliwier Polek, Jakub Bryl.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„W dniu dzisiejszym zdobywamy bardzo ważne trzy punkty. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, po której prowadzimy po bramce Damiana Boronia i w miarę kontrolujemy mecz. W drugiej odsłonie meczu po strzeleniu bramki na dwa do zera uwierzyliśmy, że mecz jest wygrany. Mimo niekorzystnego wyniku rywalowi udało się strzelić bramkę z kontrataku. Do ostatnich minut było bardzo nerwowo, chociaż mogliśmy wcześniej zakończyć mecz. Cieszymy się z wygranej, ale cały czas przed nami dużo rzeczy do poprawienia. Gratulacje dla naszej drużyny.”

Komentarze